Podlasie wydaje unijne pieniądze na pompony, kombinerki i...

kak
opublikowano: 10-08-2010, 11:29

2000 pomponów, łapacz do słodyczy, zestawy do piłki plażowej i kombinerki na rozsławiać Unię Europejską i województwo podlaskie.

Po województwie warmińsko-mazurskim, który chce promować Kanał Elbląski za pomocą m.in. jojo drewnianego i i pen-drive’ów „ekologicznych na sznureczku”, następny samorząd zamawia gadżety za kasę z Unii. Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego ogłosił właśnie przetarg na dostawę materiałów promujących unijne programy pomocowe.

Wyświetl galerię [1/9]

Pompony reklamowe - "przykładowa" ilustracja zamieszczona przez podlaskich urzędników w załączniku do Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich ma rozsławiać m.in. 2000 pomponów reklamowych, 50 zestawów do gry w piłkę plażową, sto budzików Heli „ z cyfrowym ekranem i śmigłem, które odlatuje po rozpoczęciu alarmu”, 25 kg cukierków krówek, 500 chłodziarek na butelkę i jeden „mini łapacz słodyczy”.

Całą Narodową Strategię Spójności promować ma m.in. 50 zestawów kombinerki – latarka, 200 plecaków i 150 linek do przypinania rowerów. Na liście zakupów są też portmonetki - jak napisali urzędnicy - "typu Ochnik", prozaiczne kredki, długopisy, 10 tys. balonów, kilkaset kurtek, polarów i t-shirtów, itd. Wszystko z logo woj. podlaskiego, UE i programów unijnych.

Organizatorzy w dokumentach przetargowych zamieścili „przykładowe” fotografie konkretnych produktów promocyjnych. Przetarg jest otwarty, wygrać mają oferty najtańsze.

6
Na tyle zadań podzielone jest podlaskie zamówienie na gadżety...

14 września
...do tego dnia należy składać oferty w przetargu...

2
...a tyle miesięcy zdobywcy zamówienia będą mieli na dostawę gadżetów.

Kontakt: Krzysztof Szarkowski, Monika Kropiewnicka
Tel. +48 857497551
E-mail: monika.kropiewnicka@wrotapodlasia.pl
Faks +48 857497551
www.wrotapodlasia.pl

Tu znajdziecie ogłoszenie o przetargu: >>>>>>>>

a tu specyfikację zamówienia i inne dokumenty przetargowe: >>>>>>

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: kak

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu