PODLASKIE: 2. Siła w elastyczności

W czasach, gdy coraz trudniej o klienta, wyjściem jest dopasowanie się do jego potrzeb — to dewiza białostockiego dewelopera.

Yuniversal Podlaski to jedna z najbardziej znanych firm budowlanych w regionie. Od kilku lat działa z powodzeniem także na Mazowszu. Wyspecjalizowała się w budowie mieszkań i apartamentów o wysokim standardzie wykończenia w strzeżonych osiedlach. Firma szykuje się też do nowych przedsięwzięć.

— Na przyszły rok planujemy trzy duże inwestycje w Białymstoku i dwie w Warszawie. Będą to osiedla mieszkaniowe — mówi prezes Antoni Piekut. Jednocześnie przyznaje, że firmom z jego sektora w ostatnich latach coraz trudniej się rozwijać.

— Największy problem branży to brak kredytów dla naszych klientów. Warunki kredytowania zostały bardzo zaostrzone, w wyniku czego mieszkania są, a nie ma ich kto kupować — mówi Antoni Piekut.

Dlatego firma postawiła na elastyczność. Yuniversal Podlaski wprowadził programy, w których klienci mogą kupić mieszkania zaaranżowane i urządzone przez siebie, deweloper zwiększył też możliwości negocjacji cen i wysokości rat. Firma działa także na rzecz regionu. Aktywnie wspiera sport — jest m.in. sponsorem walk bokserskich,zawodów lekkoatletycznych i meczów piłkarskich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / PODLASKIE: 2. Siła w elastyczności