Pokaż swoją stronę i wygraj

opublikowano: 25-10-2012, 00:00

Podpisałeś umowę w ramach programu Rozwój Polski Wschodniej? Możesz wygrać konkurs na najlepszą stronę www.

Wystartowała akcja „Pokaż swoją stronę internetową” — konkurs przeznaczony dla beneficjentów Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej (PO RPW). Będą w nim oceniane strony internetowe projektów realizowanych w ramach programu. Kapituła wybierze 10 laureatów, którzy dostaną atrakcyjne nagrody rzeczowe i dyplomy. Celem zmagań jest zachęcenie odbiorców PORPW do promowania efektów programu przez swoje strony internetowe.

Do konkursu mogą być zgłaszane zarówno osobne serwisy, jak i podstrony portali internetowych beneficjentów. Aby wziąć udział w konkursie, trzeba wypełnić formularz i przesłać go na adres organizatora: polskawschodnia@mrr.gov.pl.

Jury będzie oceniało takie elementy, jak celowość, zawartość i użyteczność umieszczonych materiałów oraz estetykę i oznakowanie. Konkurs został poprzedzony cyklem siedmiu spotkań szkoleniowo-warsztatowych pod nazwą „Skuteczność działań informacyjno-promocyjnych beneficjentów poprzez strony internetowe projektów współfinansowanych w ramach PO RPW”. Odbiorcy programu dowiedzieli się na nich, jak promować swoje projekty w sieci. Lista zwycięzców konkursu zostanie ogłoszona 30 listopada.

31.10

Do tego dnia uczestnicy powinni przesłać wypełniony formularz zgłoszeniowy.

WIĘCEJ INFORMACJI

Szczegóły dotyczące konkursu można znaleźć na stronie internetowej: www.polskawschodnia.gov.pl/ DzialaniaPromocyjne/

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu