Czytasz dzięki

Polagra ściągnie spożywców

opublikowano: 20-06-2016, 22:00

Coraz bliżej do poznańskiego święta branży spożywczej — 27 września przedsiębiorcy zjadą tu na kolejną edycję Międzynarodowych Targów Wyrobów Spożywczych Polagra Food. Jednym z najważniejszych elementów programu będzie organizowana przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) giełda kooperacyjna. To okazja do poznania branżowych kontrahentów z całego świata. Giełda jest przeznaczona dla przedstawicieli firm i innych podmiotów działających w szeroko pojętej branży spożywczej. Nie zabraknie m.in. producentów, dystrybutorów i importerów żywności, napojów i opakowań oraz przedsiębiorców związanych z branżą hotelarską i restauracyjną. Będą też firmy zajmujące się technologiami spożywczymi i transportem. Aby wziąć udział w giełdzie, przedsiębiorca powinien w formularzu rejestracyjnym on- -line określić profil działalności i rodzaj współpracy, którą chciałby nawiązać. Potem z katalogu on-line wybiera firmy do spotkań. Oficjalnym językiem rozmów będzie angielski. Udział w giełdzie jest bezpłatny.

WAŻNA DATA: 9.09

Do tego dnia przedsiębiorcy powinni zarejestrować firmę do udziału w giełdzie.

WIĘCEJ INFORMACJI : Aleksandra Wadowska Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości aleksandra_wadowska@parp.gov.pl https://www.b2match.eu/b2b-food2016

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Polecane