Polak znów awansuje w TUI

opublikowano: 27-03-2017, 08:16
aktualizacja: 27-03-2017, 08:17

Zmiany w zarządzie TUI Deutschland. Ralf Horter, wieloletni dyrektor handlowy, odejdzie, a jego obowiązki przejmie Marek Andryszak, który w latach 2008-16 był prezesem TUI w Polsce.

Marek Andryszak, który od 1 lipca zostanie prezesem TUI Deutschland, chce w dwa lata zwiększyć udział touroperatora w niemieckim rynku z 23 do 25 proc.
Zobacz więcej

2 proc. w dwa lata

Marek Andryszak, który od 1 lipca zostanie prezesem TUI Deutschland, chce w dwa lata zwiększyć udział touroperatora w niemieckim rynku z 23 do 25 proc. fot. Marek Wiśniewski

Od stycznia tego roku Polak pracował jako dyrektor operacyjny w TUI Deutschland, teraz połączy obie funkcje.  

Rada nadzorcza TUI Deutschland przychyliła się do prośby Ralfa Hortera i nie przedłużyła mu kontraktu. Jak informuje w liście do pracowników Sebastian Ebel, prezes TUI Deutschland, Ralf Horter już od kilku lat planował zmniejszenie zaangażowania w pracę zawodową i nie robił z tego tajemnicy. Dotychczas udawało się go zatrzymać na stanowisku. Teraz nie żegna się z firmą – dołączy do rady nadzorczej TUI Deutschland.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Polak znów awansuje w TUI