Polityk zgłoszony do Malin

DI
opublikowano: 02-02-2011, 09:31

Czytelnicy PB zgłosili kandydata do  Gospodarczych Malin 2010 w kategorii Polityka. To Michał Boni. Za co?

Michał Boni został zgłoszony w kategorii Polityk za:

- projekt rozmontowania systemu emerytalnego. Ścięcie składek do OFE sprawi, że nasze emerytury będą niższe. Ucierpi też giełda. Dla rządu liczy się tu i teraz, problem narastania długu odsuwa na 20-30 lat. Jeszcze niedawno przyszłość leżała na sercu ministrowi — to on jest autorem raportu "Polska 2030".

- brak odwagi, honoru i źle pojmowaną elastyczność. Przez wiele miesięcy toczył w rządzie spór o kształt zmian. Przegrał z kretesem, ale nie odszedł.

Gospodarcze Maliny 2010 to plebiscyt "Pulsu Biznesu" i Pracodawców RP na instytucje i osoby, które najbardziej szkodziły przedsiębiorcom i gospodarce w ubiegłym roku. W pierwszym etapie — do 6 lutego — czytelnicy zgłaszają kandydatów. W drugim, w internetowym głosowaniu spośród najczęściej zgłaszanych i najlepiej uzasadnionych kandydatur wybiorą "zdobywców" Malin.

Zgłoś kandydatów do malin w pięciu kategoriach: instytucja, urzędnik, polityk, inwestor, menedżer giełdowy, przedsiębiorca, pracodawca, na stronie: Maliny.pb.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane