Polityka personalna na najwyższym poziomie

DCZ
opublikowano: 12-11-2012, 17:12

Powiększyło się grono firm, które mogą pochwalić się Godłem Programu ”Inwestor w Kapitał Ludzki”.

Podczas uroczystej Gali w Hotelu Marriott w Warszawie, statuetki oraz certyfikaty wręczyli minister Jacek P. Męcina oraz Ewa Walenda, redaktor naczelna wydawnictwa „Personel i Zarządzanie”.

Od 12 lat Program „Inwestor w Kapitał Ludzki” promuje budowanie wysokich standardów zarządzania ludźmi. Kreuje dobre praktyki w rozwoju, motywowania i budowania zaangażowania pracowników.

Firma profesjonalnie zarządzająca ludźmi to stabilny i wiarygodny pracodawca, który z sukcesem rozwija swoją firmę, a tym samym pozytywnie wpływa na polską gospodarkę. Według ministra Męciny zarządzanie zasobami ludzkimi w Polsce osiąga już światowy poziom. Należy jednak pamiętać, by go utrzymać i dostosowywać do zmieniających się trendów na rynku pracy. Profesor Czesław Szmidt - przewodniczący kapituły Programu pochwalił ideę programu, która wykreowała kilkuset laureatów prezentujących wysokie standardy i oceny pracowników. Są firmami stabilnymi, wiarygodnymi, z dużymi sukcesami.

- Dla pracodawców ważne powinna być nie tylko jakość produktu, ale także pracujący nad nim ludzie. Trzeba poznać ich potrzeby, dobrze się z nimi komunikować – podkreśliła Irena Eris, ambasador programu.

Organizatorem „Inwestora w kapitał ludzki” jest Fundacja Obserwatorium Zarządzania, niezależna instytucja otoczenia biznesu wspierająca wdrażanie innowacji w gospodarce.

Do grona Laureatów dołączyli:

- Accord Finance S.A.

- Alexander Mann Solutions Poland Sp. z o.o.

- Ankol

- CNH Polska Sp. z o.o.

- Eaton Automotive Components Sp. z o.o.

- Grupa Goodyear Polska Sp. z o.o.

- Link4 TU S.A.

- Medicover Sp. z o.o.

- Objectivity Bespoke Software Specialists Sp. z o.o.

- OSG Polska

- Philips Lighting Poland S.A., Oddział w Pabianicach

- Qubus Hotel Management Sp. z o. o.

- Sales Group

- Vattax - Personel Sp. z o.o.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DCZ

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Kariera / Polityka personalna na najwyższym poziomie