Polityka szkodzi kursowi TP SA

Dariusz Karolak
opublikowano: 25-07-2001, 00:00

Polityka szkodzi kursowi TP SA

Depozytariusze BoNY zachowują się jak spanikowany słoń tratując wszystko co znajduje się na ich drodze. Do grona ofiar oprócz Netii i Softbanku dołączyła wczoraj TP SA, skądinąd boleśnie dotknięta pomysłem podzielenia jej na kawałki przez zbierających punkty w kampanii wyborczej posłów. Czego to się nie wymyśli żeby zmobilizować FT do skorzystania z opcji zakupu do końca lipca. Pękło krótkoterminowe wsparcie minimów od 11 VII oraz wsparcie długiego białego korpusu z 16 VII.

Najbliższym wsparciem pozostaje historyczne dno z 11 VII, 15,5 i według wszelkich znaków na niebie i ziemi będzie ono przetestowane. Do końca lipca jakiekolwiek decyzje obarczone będą politycznym ryzykiem posunięcia ze strony FT. Wydaje się jednak, że TPSA jest wystarczająco tania by uzasadnić umieszczenie niedużej pozycji w swoim portfelu.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dariusz Karolak

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Polityka szkodzi kursowi TP SA