Połóż światłowód dla miasta

KA
opublikowano: 12-12-2011, 00:00

Urząd Miejski w Toruniu szuka wykonawcy sieci szerokopasmowej, która stanie się podstawą systemu informatycznego Torunia. Chodzi zarówno o wykonanie projektu sieci, jak i jej fizyczną budowę związaną m.in. z ułożeniem kabli światłowodowych. Dokumentacja ma być skończona do końca 2012 r., a fizyczna budowa sieci do 15 listopada 2014 r.

O zamówienie mogą się ubiegać firmy, które w ostatnich pięciu latach zbudowały sieć światłowodową o wartości minimum 4 mln zł brutto i położyły przynajmniej pół kilometra światłowodów w kanałach ściekowych, a w ostatnich trzech latach opracowały dokumentację budowlaną infrastruktury telekomunikacyjnej o wartości minimum 500 tys. zł brutto.

Konieczne jest ubezpieczenie OC o wartości 1 mln zł oraz wniesienie 100 tys. zł wadium. Wymagane też jest zabezpieczenie należytego wykonania umowy wysokości 5 proc. ceny ofertowej. Zamawiający przewiduje natomiast zamówienia uzupełniające stanowiące nie więcej niż 50 proc. wartości kontraktu głównego.

WAŻNA DATA

12.01

Tego dnia o godz. 9.30 mija termin składania ofert. Zostaną otwarte o godz. 10.

Kontakt:

Sławomir Maciejewski tel.: 56-611 88 22

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: KA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu