Polscy testerzy w rankingu brytyjskiego magazynu

opublikowano: 10-10-2018, 16:45

„Test Magazine” wpisał na publikowaną corocznie listę „20 Leading Software Testing Providers” dwie firmy z Polski. W gronie najlepszych testerów oprogramowania znalazły się Soflab Technology i Sii.

Spółka Soflab Technology po raz trzeci znalazła się w zestawieniu „Test Magazine”, brytyjskiego czasopisma zajmującego się jakością i bezpieczeństwem rozwiązań informatycznych. Do „20 Leading Software Testing Providers” trafiają reprezentanci branży z całego świata. 

Działamy na rynku już 10 lat. Najwyższy czas, by rozwijać się w nowych obszarach, jak business intelligence i robotic process automation – mówi Tomasz Szadkowski, prezes Soflab.
Wyświetl galerię [1/2]

Działamy na rynku już 10 lat. Najwyższy czas, by rozwijać się w nowych obszarach, jak business intelligence i robotic process automation – mówi Tomasz Szadkowski, prezes Soflab. WM

- Zaczynaliśmy od realizacji projektów testowych, kiedy o potrzebie weryfikacji rozwiązań informatycznych słyszało niewielu. Przed trzema laty, gdy po raz pierwszy pojawiliśmy się w zestawieniu „20 Leading Software Testing Providers”, wśród naszych klientów były już największe firmy i instytucje z Polski i 10 innych krajów. Dziś polscy specjaliści zaczynają odgrywać coraz ważniejszą rolę w światowej branży testów i bezpieczeństwa systemów IT – zaznacza Tomasz Szadkowski, prezes Soflab. 

Firma jest obecna na rynku od 10 lat, zatrudnia ponad 270 osób w Katowicach, Wrocławiu i Warszawie. Działa w skali międzynarodowej, świadcząc usługi zdalnie ze stołecznego Centrum Testowania Oprogramowania. Poza testowaniem systemów i rozwiązań IT, obecnie otwiera się także na „business intelligence” i „robotic process automation”.    

Obok niej w tegorocznej dwudziestce „Test Magazine” znalazła się również spółka Sii, dostawca usług IT i inżynierii przemysłowej. Realizuje projekty dla firm z sektorów bankowości i finansów, ubezpieczeń, telekomunikacji, Hi-Tech, energetyki i przemysłu. Na rynku działa od 12 lat. Posiada biura w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Poznaniu, Krakowie, Łodzi, Lublinie i Katowicach.  

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Bełcik

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu