Polska OnLine skazana na Microsoft

Karol Wieczorek
opublikowano: 24-05-1999, 00:00

Polska OnLine skazana na Microsoft

MUSI BYĆ MICROSOFT: Pierwsze internetowe aplikacje wspomagające pracę biur naszej produkcji oparte były na pakiecie firmy Lotus. Prezentowana obecnie aplikacja oparta na technologii Microsoftu nie odbiega zbytnio swoją funkcjonalnością od tej, która pojawiła się np. w Biurze OnLine, ale jak sądzę, powinna się cieszyć większym powodzeniem — mówi Olaf Gajl, wiceprezes firmy Polska OnLine. fot. M. Pstrągowska

Firma Polska OnLine prezentuje nowy produkt o nazwie Event Horizon oparty na technologii Microsoftu. Jest to pierwsza internetowa aplikacja wspomagająca organizację pracy, zarządzanie projektami i obiegiem informacji w firmie produkcji Polski OnLine, która powstała w wyniku współpracy z twórcami systemu Windows. Oferowane wcześniej programy internetowe dla firm są rozszerzeniem aplikacji firmy Lotus.

— Do stworzenia aplikacji opartych na technologii Microsoftu skłoniła nas przede wszystkim ogromna popularność tej platformy wśród naszych klientów. Wielu z nich platformę Microsoftu ma narzuconą korporacyjnie i mimo ciekawych rozwiązań zawartych w aplikacjach opartych na pakiecie Lotus Notes nie mogła z nich skorzystać. Z tego powodu postanowiliśmy zaoferować program o podobnej funkcjonalności, który będą mogły nabyć firmy bazujące na oprogramowaniu Microsoftu — przyznaje Olaf Gajl, wiceprezes Polski OnLine.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Karol Wieczorek

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Polska OnLine skazana na Microsoft