Polskie dzieci pomagają syryjskim

  • DI
opublikowano: 18-03-2018, 22:00

Ponad 3 mln syryjskich dzieci urodziło się w czasie wojny i nie zna innego życia.

Ponad 3 mln syryjskich dzieci urodziło się w czasie wojny i nie zna innego życia. Wobec ostatnich wydarzeń w syryjskiej Ghucie, wobec bombardowań i ataku chlorem chcemy im pomóc, organizując zbiórkę pieniędzy w imieniu polskich dzieci. #wimieniu to oddolna inicjatywa społeczna, rozpoczęta przez rodziców dzieci, które chcą coś zrobić dla syryjskich rówieśników.

Tysiące dzieciaków za pośrednictwem rodziców bierze udział w akcji w szkołach i przedszkolach w różnych miejscach w Polsce. Wpłaty przekazywane są na konto Polskiej Akcji Humanitarnej, która organizuje pomoc dla ogarniętej wojną Syrii, a kwoty z naszej akcji są przeznaczone na pomoc dla dzieci, w tym tych z Ghuty.

W akcję można zaangażować się na dwa sposoby: wpłacając datek i nagłaśniając działania. Organizujemy zbiórkę na Facebooku, tutaj można też wykonać zwykły przelew, do którego kierujemy ze strony (jako cel należy wybrać „Syrię”, a w tytule przelewu umieścić informację „W imieniu”: https://www.pah.org.pl/wplac). © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane