Czytasz dzięki

Polsko-francuski start-up pozyskał 3,5 mln USD finansowania

opublikowano: 26-02-2020, 14:35

Stonly, polsko-francuski start-up oferujący aplikację pozwalającą na dzielenie się wiedzą, zdobył 3,5 mln USD finansowania, donosi Finsmes.

Rundzie finansowania przewodził Accel, a na inwestycję zdecydowali się także Renaud Visage z Eventbrite oraz Jonathan Benhamou i Clément Buyse, założyciele PeopleDoc. Luciana Lixandru z Accel wejdzie do władz Stonly.

Polsko-francuski start-up, którego twórcami są Alexis Fogel i Krzysztof Dąbrowski, przeznaczy pozyskane pieniądze na ekspansję w USA i otwarcie biura w Nowym Jorku.

bc64433c-8c2e-11e9-bc42-526af7764f64
Puls Innowacji
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE
Puls Innowacji
autor: Anna Bełcik
Wysyłany raz w tygodniu
Anna Bełcik
Najważniejsze informacje o rozwoju i finansowaniu nowych technologii. Ciekawostki ze świata gigantów, start-upów i funduszy VC
ZAPISZ MNIE

Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Bonnier Business (Polska) Sp. z o. o. (dalej: my). Adres: ul. Kijowska 1, 03-738 Warszawa.

Kliknij w link w wiadomości, aby potwierdzić subskrypcję newslettera.
Jeżeli nie otrzymasz wiadomości w ciągu kilku minut, prosimy o sprawdzenie folderu SPAM.
© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, finsmes.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy