Pomoc prawnika dla rolników

SW
opublikowano: 11-05-2012, 00:00

UBEZPIECZENIA

Concordia wprowadziła do oferty ubezpieczenie ochrony prawnej dedykowane zarówno rolnikom indywidualnym, jak i firmom z sektora agro. Polisa zapewni pomoc prawnika w przypadku różnego rodzaju sporów prawnych, problemów z odbiorcami płodów rolnych lub zwierząt, dostawcami, pracownikami.

— Zakres ochrony ubezpieczeniowej obejmuje również spory dotyczące wynajmu pokoi i sprzedaży turystom posiłków domowych w ramach agroturystykiczy też spory z ARiMR dotyczące dopłat bezpośrednich z budżetu państwa — mówi Joanna Namerła, menedżer produktów dla instytucji finansowych w Concordii.

Ochronę można również rozszerzyć o sferę komunikacji czy życie prywatne rolnika. Cena ubezpieczenia jest uzależniona od powierzchni gospodarstwa rolnego oraz od sumy ubezpieczenia. Składki zaczynają się od 190 zł rocznie za gospodarstwo do 10 ha powierzchni i zależą od wielkości gospodarstwa.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SW

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu