Pomorze: 45 mln zł na usługi

opublikowano: 09-05-2019, 22:00

Już za kilka dni ruszy konkurs z dotacjami, które sfinansują usługi doradcze dla firm z regionu wykonywane przez instytucje otoczenia biznesu.

Unijne wsparcie pochodzi z poddziałania 2.4.1 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Pomorskiego („Specjalistyczne usługi doradcze”). Do podziału między wnioskodawców jest 45 mln zł. Granty sfinansują usługi doradcze związane z planowaniem strategicznym, globalizacją produktów, transferem technologii i know-how. W konkursie mogą startować przedsiębiorcy, instytucje otoczenia biznesu (parki technologiczne, akademickie inkubatory przedsiębiorczości, centra transferu technologii i innowacji), samorządy i stowarzyszenia. Maksymalne wsparcie projektu nie może przekroczyć 200 tys. EUR.

Wnioski o dofinansowanie należy składać w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku, ul. Augustyńskiego 1. Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na październik.

WAŻNA DATA

15.05

Od tego dnia będzie można składać wnioski o dotacje z poddziałania 2.4.1 RPO WP. Nabór zakończy się 28 czerwca.

WIĘCEJ INFORMACJI

www.rpo.pomorskie.eu

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Dorota Zawiślińska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy