Pomorze z nowym outletem

opublikowano: 12-09-2018, 22:00

Spółka DNB Assets Holdco, należąca do norweskiej grupy finansowej DNB, zrewitalizuje obecną Galerię Rumia i otworzy w jej miejscu centrum wyprzedażowe Pomerania Outlet.

Trzykondygnacyjny budynek będzie miał ponad 16,7 tys. mkw., na których zaplanowano 80 lokali handlowo-usługowych, strefę restauracyjną i rozrywkową. Inwestor chce ruszyć z przebudową w II kwartale 2019 r. Zapytany o jej wartość odpowiada, że będzie to „dwucyfrowa kwota, wyrażona w milionach złotych”.

— W ramach rewitalizacji obiektu zaplanowaliśmy m.in. rozbudowę i modernizację części rozrywkowej i gastronomicznej, w której już dziś klienci mogą skorzystać z pięciosalowego kina, restauracji czy klubu fitness. Pomerania Outlet stanie się miejscem zakupów i spędzania wolnego czasu zarówno dla mieszkańców Trójmiasta, jak i osób odwiedzających region — zapowiada Izabella Wiszniewska-Oraczewska, członek zarządu DNB Asset Holdco.

Za komercjalizację obiektu odpowiada spółka The Blue Ocean Investment Group.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu