Ponad 17 mln zł za 470 mkw. luksusu

opublikowano: 26-03-2018, 22:00

Tyle zapłacił anonimowy nabywca za dwa apartamenty w historycznych kamienicach Foksal 13/15 w Warszawie.

 To jedna z największych transakcji na polskim rynku nieruchomości luksusowych dokonana przez prywatną osobę. Szczegóły transakcji objęte są tajemnicą. Foksal 13/15 to luksusowa inwestycja apartamentowa, którą firma Ghelamco realizuje w historycznym centrum stolicy. Zbudowane w schyłku XIX w. kamienice są rewitalizowane i już niebawem odzyskają charakter eleganckich śródmiejskich rezydencji. Projekt jest wyjątkowy dzięki bogactwu autentycznych detali, które ocalały we wnętrzach. Aranżacje wnętrz stworzy ceniony holenderski architekt Eric Kustera, związany z marką Metropolitan Luxury. W sumie w kamienicach Foksal 13/15 powstanie 55 luksusowych apartamentów od 47 do 260 mkw. Planowane ukończenie inwestycji to II połowa 2019 r.

Klatki schodowe Foksal 13/15 zdobią rzeźbione supraporty i portale, posadzki z białego marmuru i ręcznie kute balustrady.
Zobacz więcej

ARANŻACJE:

Klatki schodowe Foksal 13/15 zdobią rzeźbione supraporty i portale, posadzki z białego marmuru i ręcznie kute balustrady. Fot. ARC

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Paweł Berłowski

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy