Popatrz, jak rodzi się jutro

Wojciech Chmielarz
opublikowano: 05-12-2006, 00:00

Konferencja „Podatki 2007. Przedsiębiorco, co cię czeka”. Eksperci i praktycy opowiedzą dziś o przyszłorocznych podatkach.

Żeby poznać przyszłość, nie potrzeba kryształowej kuli. W niektórych kwestiach wystarczy porada ekspertów. Grono pracowników renomowanych kancelarii prawniczych podzieli się dziś swą wiedzą z uczestnikami konferencji „Podatki 2007. Przedsiębiorco, co cię czeka”.

Początek spotkania będzie należał do obecnej w 144 krajach firmy doradczej i audytorskiej KPMG. Arkadiusz Mierzejewski opowie o praktycznym wymiarze zmian w podatku CIT, a Monika Palmowska wytłumaczy, jak nie przegrać sporu o ceny transferowe.

Później uczestników konferencji weźmie pod swe skrzydła międzynarodowa kancelaria Salans. Karina Furga i Filip Świtała wygłoszą prelekcję „Hit kontroli podatkowej i skarbowej w sezonie 2006/2007. Zmiany do ordynacji podatkowej na rok 2007 — czyli przyszłość informacji podatkowej”.

Gospodarzem kolejnego panelu znowu będzie firma KPMG. Tomasz Bełdyga poruszy temat podatku VAT, zaś Jan Jodłowski zajmie się prywatnym portfelem przedsiębiorców, czyli opowie o podatku od dochodów osobistych. Wspomni też o podatku od spadków i darowizn.

Podczas panelu mowa będzie również o podatkowym aspekcie coraz popularniejszego w Polsce samozatrudnienia.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Wojciech Chmielarz

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Popatrz, jak rodzi się jutro