Popularne mieszkania bez ryzyka

PAG
opublikowano: 21-07-2009, 00:00

t Development całkowicie spłacił kredyt zaciągnięty pod inwestycję na wrocławskich Krzykach.

t Development całkowicie spłacił kredyt zaciągnięty pod inwestycję na wrocławskich Krzykach.

Firma spłaciła 43,48 mln zł kredytu, jakiego udzielił jej Raiffeisen Bank na sfinansowanie wielorodzinnego budynku mieszkalnego, położonego we Wrocławiu przy ulicy Kamiennej. Dla potencjalnych klientów giełdowego dewelopera oznacza to gwarantowane bezpieczeństwo zakupu mieszkania. Na chętnych czeka w budynku jeszcze około 60 lokali.

— Wrocławski budynek należy już w całości do nas. W lipcu spłaciliśmy bankowi kredyt i mamy prawomocne pozwolenie na użytkowanie. Nabywcy mieszkań mogą zawrzeć z nami umowę w formie aktu notarialnego i uzyskać lokal na własność. Wszystkie mieszkania są już gotowe do zasiedlenia — mówi Henryk Feliks, wiceprezes Gant Development.

W sześciokondygnacyjnym budynku są mieszkania z segmentu tzw. popularnych o powierzchni 37-47 mkw. Ceny zaczynają się od 6 tys. zł/mkw.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAG

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu