Porozumienie PLL LOT i Singapore Airlines

Polska Agencja Prasowa SA
opublikowano: 20-10-2005, 14:02

Od 30 października klienci Singapore Airlines i PLL LOT będą mogli łatwiej podróżować na trasach łączących Polskę i Azję Południowo-Wschodnią. W czwartek w Warszawie obie linie lotnicze zawarły porozumienie o wspólnych rejsach.

Od 30 października klienci Singapore Airlines i PLL LOT będą mogli łatwiej podróżować na trasach łączących Polskę i Azję Południowo-Wschodnią. W czwartek w Warszawie obie linie lotnicze zawarły porozumienie o wspólnych rejsach.

Dzięki porozumieniu pasażerowie obu linii, podróżujący na trasie Warszawa - Singapur i Singapur - Warszawa, którzy przesiadają się w czasie podróży, będą korzystać z uproszczonych formalności, m.in. przy rezerwacji biletu.

Klienci Singapore Airlines będą mogli kontynuować swoją podróż z trzech europejskich lotnisk - we Frankfurcie, Amsterdamie i Zurychu - korzystając z codziennych połączeń PLL LOT do Warszawy.

Klienci LOT-u będą mieli więcej możliwości podróżowania do Singapuru dzięki dwóm codziennym lotom z Frankfurtu i połączeniom z Zurychu i Amsterdamu na pokładach samolotów Singapore Airlines.

Wiceprezes LOT-u Piotr Dubno powiedział na czwartkowej konferencji prasowej, że polski przewoźnik pracuje nad scenariuszem powrotu do Pekinu pod koniec przyszłego roku. Obecność LOT-u w Singapurze "stwarza już teraz możliwość rozpoczęcia budowy obecności LOT-u na rynku azjatyckim" - powiedział Dubno.

Zdaniem wiceprezesa Singapore Airlines ds. Regionów i Marketingu, Huang Czeng Enga, umowa o wspólnych rejsach z LOT-em pozwoli na uruchomienie najszybszego połączenia między Polską a Sinagpurem i Azją Południowo-Wschodnią.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane