Porto okazją dla branży maszyn

SACH
16-05-2012, 00:00

Na targach maszyn i narzędzi przedsiębiorcy znad Wisły będą promować się na specjalnym polskim stoisku informacyjnym.

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji (WPHI) Ambasady RP w Lizbonie włącza się w przedsięwzięcia, które mogą zwiększyć kontakty handlowe między oboma krajami. Organizuje stoisko informacyjne dla polskich przedsiębiorców podczas Międzynarodowych Targów Maszyn, Narzędzi i Akcesoriów EMAF, które odbędą się 7-11 listopada w Porto. WPHE zachęca polskie firmy do aktywnego udziału w imprezie.

Na stoisku wydziału przedsiębiorcy będą mogli wystawiać materiały promocyjne oraz prowadzić rozmowy z kontrahentami z branży. Tematyka targów obejmuje m.in. obrabiarki, maszyny i narzędzia, utrzymanie przemysłowe, logistykę i transport, oprzyrządowanie oraz automatykę i sterowanie. Nie zabraknie firm zajmujących się także odlewnictwem, czyszczeniem przemysłowym, chemią oraz wyrobami metalurgicznymi i metalomechanicznymi. Równolegle z targami EMAF odbywać się będą trzy inne imprezy targowe: Międzynarodowy Salon Utrzymania Przemysłowego „Simiex”, Salon Wyrobów Metalurgicznych i Metalomechanicznych „Portugal Metal” oraz Międzynarodowy Salon Wyrobów i Usług dla Przemysłu „Interindustria”.

Firmy zainteresowane udziałem w targach powinny przesłać materiały promocyjne na podany niżej adres WPHI. Więcej informacji o imprezie: www.emaf.exponor.pt.

KONTAKT

Adres WPHI Ambasady RP w Lizbonie: Embaixada da Polónia Departamento de Promoćão do Comércio e do Investimento Rua António Saldanha, 48 1400-021 Lisboa Portugal

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: SACH

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Porto okazją dla branży maszyn