Porządki z pożytkiem dla dzieci

17-04-2015, 00:00

ELEKTROŚMIECI: Startuje trzecia edycja akcji „Zrzuć zbędne kilowaty”.

Firmy DTZ, JLL, Knight Frank, Kulczyk Silverstein Properties, Skanska i Stena Recycling rozpoczęły trzecią edycję akcji „Zrzuć zbędne kilowaty”, w ramach której w wybranych biurowcach i magazynach w Warszawie, Katowicach, Łodzi, Poznaniu, Trójmieście, Wrocławiu i Krakowie zbierany będzie zużyty sprzęt elektroniczny i elektryczny. W budynkach wystawiono już specjalne kontenery, do których można wrzucać elektrośmieci.

Celem akcji, która potrwa do 23 kwietnia, jest propagowanie postaw proekologicznych wśród pracowników, ale też wsparcie wybranej inicjatywy charytatywnej. Fundusze pozyskane ze sprzedaży elektroodpadów zostaną przekazane na rzecz Domu Dziecka Nasz Dom im. Maryny Falskiej w Warszawie. W 2014 r. w ramach akcji „Zrzuć zbędne kilowaty” zebrano ponad 9 tys. kg elektroodpadów, czyli o 500 kg więcej niż rok wcześniej.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ekologia / Porządki z pożytkiem dla dzieci