Potrzeba budowlańców

Grażyna Zakrzewska
opublikowano: 23-02-2007, 00:00

Szukamy pięciu kierowników wielkich budów, w tym trzech z doświadczeniem hydrotechnicznym. Nasza spółka córka Doraco UK, obecna na rynku brytyjskim, próbuje zaś pozyskać inżyniera z doskonałą znajomością angielskiego (specjalizacja: inżynieria lądowa).

Rekrutacja w Polsce dotyczy również niższych stanowisk. Potrzebujemy kilkudziesięciu specjalistów, głównie hydraulików, cieśli i pracowników ogólnobudowlanych. Obecnie zatrudniamy ponad 200 osób. To za mało, zważywszy, że portfel zamówień przekroczył 200 mln zł. Spodziewając się trudności w kraju, ofertę kierujemy też do robotników z Ukrainy.

Duży nacisk kładziemy na zatrzymanie pracowników w firmie. Atrakcyjne wynagrodzenia i pakiet motywacyjny sprawiają, że nie odczuwamy zbytnio odpływu wykwalifikowanej kadry.

Aby korporacja mogła się rozwijać, inwestujemy znaczne środki w specjalistyczne szkolenia naszego zespołu. Służy temu m.in. projekt Akademia Umiejętności Doraco, współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego — Rozwój Zasobów Ludzkich.

Grażyna Zakrzewska

kierownik personalny Korporacji Budowlanej Doraco w Gdańsku

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Grażyna Zakrzewska

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu