Potrzebni elektrycy

Sławomir Lucewicz
opublikowano: 08-06-2007, 00:00

Szukamy 15 inżynierów elektryków i czterech projektantów instalacji. Potrzebujemy też kilku inspektorów nadzoru z branży budowlanej i elektrycznej. Od kandydatów — oprócz odpowiedniego wykształcenia — wymagamy znajomości angielskiego.

Nabór ma związek z inwestycjami, które realizujemy w różnych zakątkach województwa pomorskiego. Przy rekrutacji korzystamy z pomocy Politechniki Gdańskiej, która spośród swoich studentów i absolwentów wskazuje najlepszych specjalistów na rynku. Uważnie przyglądamy się każdemu CV, zasięgamy też opinii o kandydatach w firmach, w których pracowali wcześniej.

Wiemy, jakie są dziś problemy z pozyskaniem profesjonalnych kadr. Dbamy więc o wizerunek atrakcyjnego pracodawcy. Chcemy, by nowo zatrudnieni fachowcy byli zadowoleni z warunków finansowych i atmosfery w pracy. Zależy nam też na zatrzymaniu pracowników. Dzięki atrakcyjnym płacom i pakietom motywacyjnym nie odczuwamy bardzo odpływu wykwalifikowanego personelu. Dodatkowym bonusem jest to, że nasi specjaliści mają na co dzień kontakt z inwestorami zagranicznymi — to gwarantuje im dostęp do najnowszych rozwiązań z zakresu project managementu i obsługi projektów.

Sławomir Lucewicz

dyrektor marketingu i HR, Profit-Consult w Gdańsku

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sławomir Lucewicz

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu