Powstaje nowe towarzystwo ubezpieczeń na życie

PAP
opublikowano: 17-02-2011, 08:01

Osoby związane z Getin Holdingiem, kontrolowanym przez Leszka Czarneckiego, pracują nad uruchomieniem towarzystwa ubezpieczeń na życie, informuje "Parkiet".

W towarzystwie ma pracować kilkadziesiąt bardzo doświadczonych osób z branży. - Grupa Leszka Czarneckiego już zdołała namówić do współpracy wielu fachowców. Rekrutacja wciąż jednak trwa, powiedział gazecie menedżer związany od wielu lat z rynkiem ubezpieczeń na życie.

W założeniu nowa firma ma położyć nacisk na dystrybuowanie ubezpieczeń przez internet i alternatywne kanały rozpowszechniania, jak np. firmy posiadające duże bazy klientów. Według "Parkietu" powstający ubezpieczyciel będzie się skupiał głównie na oferowaniu prostych w konstrukcji polis.

- W ofercie mają się znaleźć także innowacyjne produkty, nieobecne jeszcze w planowanym kształcie na polskim rynku, powiedział gazecie znawca branży. (PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: PAP

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Ubezpieczenia / Powstaje nowe towarzystwo ubezpieczeń na życie