Poznaj spożywcze nowości i trendy

  • DI
opublikowano: 13-05-2018, 22:00

Od 24 do 26 maja w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Żywności Warsaw Food Expo 2018.

Od 24 do 26 maja w Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie odbędzie się druga edycja Międzynarodowych Targów Żywności Warsaw Food Expo 2018. Wydarzenie można określić jako międzynarodową platformę spotkań producentów branży rolno-spożywczej z kraju i zagranicy z potencjalnymi partnerami, odbiorcami żywności, w tym sieciami handlowymi, dystrybutorami oraz grupami zakupowymi z branży HoReCa.

Targi to także możliwość bezpośredniej promocji produktów. Wydarzenie jest skierowane także do konsumentów żywności. Będą oni mogli wziąć udział w pokazach, degustacjach i warsztatach kulinarnych, prowadzonych przez szefów kuchni najlepszych polskich restauracji. Targi będą dla nichokazją do poszerzenia wiedzy na temat trendów w produkcji żywności, przetwórstwa, zdrowych nawyków żywieniowych i dietetyki (również dzięki udziałowi w seminariach, debatach i konferencjach).

Więcej informacji: www.warsawfoodexpo.pl/.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy