Poznańskie targi idą w nieruchomości

Anna Gołasa
opublikowano: 23-01-2018, 22:00

Spółka MTP kupi większościowy pakiet Nowego Adresu, organizatora targów nieruchomości w pięciu polskich miastach.

Do Międzynarodowych Targów Poznańskich niebawem dołączy ponad 40 specjalistów spółki Nowy Adres, która od prawie 15 lat działa w branży nieruchomości, organizując targi i konferencje, prowadząc badania rynku i tematyczne strony internetowe, a także przygotowując publikacje branżowe. Najbardziej znanym produktem Nowego Adresu są Targi Mieszkań i Domów, organizowane w Krakowie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

Owocna akwizycja: Przemysław Trawa, prezes MTP, jest pewien, że Nowy Adres będzie miał znaczący wkład w działania grupy. Jest firmą o ugruntowanej pozycji, z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości w Polsce.
Zobacz więcej

Owocna akwizycja: Przemysław Trawa, prezes MTP, jest pewien, że Nowy Adres będzie miał znaczący wkład w działania grupy. Jest firmą o ugruntowanej pozycji, z wieloletnim doświadczeniem i bardzo dobrą znajomością rynku nieruchomości w Polsce. Fot. Marek Wiśniewski

— Łącząc siły z MTP, zwiększamy możliwości rozwojowe. Przed nami dużo ciekawej pracy, nowe wyzwania i wiele nowych projektów, na których zależało nam najbardziej — mówi Katarzyna Cyprynowska, prezes Nowego Adresu. Międzynarodowe Targi Poznańskie mają ponad 50 proc. udziałów w rynku targowym w Polsce. Spółka ma w ofercie ponad sto imprez organizowanych w cyklach rocznych albo dwuletnich. W targach przygotowanych przez MTP w 2017 r. wzięło udział 700 tys. zwiedzających. Ofertę przedstawiało prawie 10 tys. wystawców, w tym prawie 2 tys. z zagranicy. Spółka nie ujawnia wartości transakcji. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Anna Gołasa

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Poznańskie targi idą w nieruchomości