PPP w przestrzeni miejskiej

MBE
opublikowano: 02-11-2011, 00:00

WYDARZENIE

Instytut Partnerstwa Publiczno-Prywatnego organizuje cykl konferencji na temat inwestycji publicznych realizowanych na podstawie formuły PPP. Pierwsza odbędzie się 15 listopada w Warszawie, w siedzibie Ministerstwa Gospodarki na Placu Trzech Krzyży 3/5. Na konferencję zaproszone zostały osoby, organizacje oraz firmy tworzące rynek PPP w Polsce.

Tematyka spotkania będzie dotyczyć zastosowania formuły PPP w projektach parkingowych, szczególnie pożądanych przez polskie samorządy, komunikacyjnych i reklamie zewnętrznej, rewitalizacyjnych i oświetleniowych oraz infrastrukturze drogowej i transportowej. Udział w konferencji jest bezpłatny. Liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenie (imię i nazwisko, nazwę organizacji, zajmowanego stanowiska oraz ważnego służbowego adresu e-mail) należy przesłać na adres ib@ippp.pl.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu