Praca dla tych, którzy kochają piwo

opublikowano: 28-09-2017, 19:18
aktualizacja: 28-09-2017, 19:19

Meantime Brewing Company z Londynu szuka Zawodowego Testera Piwa, donosi magazyn Fortune.

- Marzyłeś kiedyś, że będą ci płacić za picie piwa? Cóż, to może wkrótce stać się rzeczywistością, bo szukamy wielbicieli piwa, którzy chcą zarobić testując nowe i innowacyjne piwa. Tak, to może być po prostu najlepsza praca na świecie – brzmi ogłoszenia opublikowane przez browar na  LinkedIn.

Zobacz więcej

fot. Bloomberg

Praca nie jest na cały etat. Zawodowy tester piwa potrzebny jest tylko w piątki przez trzy godziny. Wynagrodzenie jest „konkurencyjne... z dodatkiem piwnym”.

Meantime Brewing Company wymaga od kandydata, aby był "uczciwy i grał zespołowo". Ma dysponować dużą wiedzą na temat piwa, a także tego, jak się je warzy. Przede wszystkim ma jednak „kochać piwo”.

Kandydaci mają przysyłać krótkie, liczące maksymalnie 30 słów zgłoszenia przez  LinkedIn z hashtagiem #pickmemeantime. Browar zachęca ich do dołączenia do zgłoszeń zdjęć i nagrań wideo.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, cnbc.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu