Praca marzeń za ponad 200 tys. zł

opublikowano: 13-11-2017, 12:37
aktualizacja: 13-11-2017, 12:43

Cancun.com szuka kogoś, kto za pensję 45 tys. GBP (214 tys. zł) będzie mieszkał w luksusowych hotelach i kurortach meksykańskiego miasta, a także korzystał z wszelkich atrakcji turystycznych w okolicy i poinformuje o swoich przeżyciach w tekstach, zdjęciach i nagraniach wideo.

Cancun Experience Officer ma informować o swoich doświadczeniach w mediach społecznościowych głównie Amerykanów. Jego obowiązkiem będzie także utrzymywanie komunikacji z publicznością. Zatrudnienie ma trwać od marca do sierpnia. Doświadczenie nie jest wymagane. O pracę marzeń może starać się każdy, kto będzie miał powyżej 18 lat od 1 stycznia 2018 roku i biegle posługuje się językiem angielskim. Pożądana jest zdolność tworzenia nagrań wideo i swobodne poruszanie się w mediach społecznościowych.

Zainteresowani nie muszą wysyłać CV, ale poddać się dość skomplikowanej procedurze selekcji, polegającej m.in. na publikowaniu na Vimeo lub YouTube nagrania, w którym wyjaśniają dlaczego to właśnie oni powinni dostać pracę. Następnie muszą namówić swoją rodzinę i znajomych do głosowania na nie codziennie przez określony czas. Ma to pokazać skalę ich oddziaływania społecznego.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, The Independent

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu