Pracownicy stoczni chcą pozwać Zremb

DI, "Parkiet"
opublikowano: 20-01-2011, 11:30

Pracownicy Stoczni Tczew w upadłości mają zamiar pozwać powołaną przez Zremb-Chojnice spółkę akcyjną Stocznia Tczew o  wypłatę zaległych wynagrodzeń – czytamy w „Parkiecie”.

Spółka zależna Zrembu zawarła w lipcu 2010 r. umowę przedwstępną na zakup zorganizowanej części Stoczni Tczew. Już w październiku spółka złożyła oświadczenie o uchyleniu się od skutków umowy, uznając ją za niebyłą. Spółka tłumaczyła to nieprawidłowościami w  umowie i kondycją upadłej spółki. W związku z brakiem możliwości skontaktowania się z syndykiem, firma postanowiła „jednostronnie zwrócić użytkowany majątek” i uznać umowę za niebyłą – opisuje „Parkiet”. Dziennik dodaje, że nie pozwalają na to pracownicy Stoczni Tczew, którzy właśnie od Zrembu jako nowego właściciela domagają się wypłaty wynagrodzeń,  zaległych od października ub.r.

Spółka jest ostatnio bardzo aktywna w naszej Akcji Inwestor. Zobacz jej komunikację z drobnymi inwestorami i sam zadaj pytanie spółce.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI, "Parkiet"

Polecane