Prawo dla start-upów

ANB
opublikowano: 16-05-2013, 00:00

„Set up your startup” to organizowane przez gdański inkubator Starter spotkanie dla osób rozpoczynających przygodę z biznesem.

Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 3 czerwca w siedzibie Startera, zostanie poświęcone prawnym aspektom prowadzenia start-upów i analizie stojących przed nimi prawnych wyzwań, w szczególności zagadnieniom struktur korporacyjnych i listów intencyjnych w Stanach Zjednoczonych. Przedstawione zostaną również kwestie imigracyjnei podatkowe, co może być użyteczne zwłaszcza dla osób myślących o globalnym rozwoju swojego biznesu. Wydarzenia z tego cyklu odbywały się już w Grecji, Niemczech i Chile. Gościem poznańskiego spotkania będzie Christina Tsakona z International Legal Counsel. Uczestnictwo w nim jest bezpłatne, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Zgłaszać można się za pośrednictwem strony internetowej: setupyourstartupgdansk.eventbrite.com.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ANB

Polecane