Prezes Extreme Events zrzeka się funkcji

AR
opublikowano: 05-02-2020, 15:34

Jarosław Bieniecki oddaje stery w spółce, która organizuje ekstremalne biegi z przeszkodami dla firm. Skupi się na rozwoju międzynarodowej ekspansji marki Runmageddon.

Po 6 latach pomysłodawca imprez Runmageddon, Jarosław Bieniecki przestał pełnić funkcję prezesa spółki Extreme Events, która je organizuje - informuje Extreme Events.  

- Do tej pory Extreme Events była zarządzana głównie przeze mnie i Marka Podgórskiego, który teraz jest członkiem rady nadzorczej Runmageddon. Od piątku 31 stycznia nowym prezesem jest człowiek, który firmę zna od podszewki - Piotr Bałchanowski. Dotychczas pełnił on funkcję dyrektora operacyjnego.  Piotr razem z Pauliną Kędziorą oraz Filipem Głowackim stworzą nowy zarząd - poinformował Jarosław Bieniecki. 

Dodał, że „swoje kompetencje i doświadczenie wykorzysta w powołanej w roku 2019 spółce akcyjnej Runmageddon”. Jej  celem jest ekspansja międzynarodowa i produktowa w oparciu o uznany brand. 

-  Pozostaję na stanowisku prezesa w spółce Runmageddon oraz w Fundacji Runmageddon, a jeśli chodzi o Extreme Events, będę skupiał się m.in. na strategii firmy - mówi Jarosław Bieniecki. 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: AR

Polecane