Prezes Goodyeara o pracy w czasie pandemii

PM, Reuters
opublikowano: 22-12-2021, 10:35

W ciągu ostatnich dwóch lat świat zmieniał się na naszych oczach. Rich Kramer, dyrektor generalny Goodyear Tire and Rubber Company, podążał za nowymi trendami.

Fot. CapturedGlimpsesPhoto/Wikimedia Commons/CC BY-SA 4.0

– Wprowadziliśmy na rynek jeszcze więcej produktów niż wcześniej, a wszystko to udało się zrobić przy pracy zdalnej. Gdybyś powiedział mi, że moglibyśmy tego dokonać w 2019 roku, powiedziałbym, że jesteś szalony – mówił Kramer, który został mianowany dyrektorem generalnym w 2010 r. Jest drugim najdłużej pracującym CEO w 123-letniej historii firmy z Akron w stanie Ohio.

Zdaniem Kramer osiąganie dobrych wyników podczas koronakryzysu było możliwe wyłącznie dzięki otwartym na nowe rozwiązania umysłom każdego z pracowników firmy. Nie uważa on jednak, że praca zdalna jest odpowiednim rozwiązaniem na dłuższą metę.

– Musimy wrócić do biur przynajmniej hybrydowo, aby móc współpracować twarzą w twarz, aby whiteboardować pomysły, aby spojrzeć na czyjś język ciała – wyjaśnia Kramer.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane