Prezes Ronson Europe złożył rezygnację

opublikowano: 07-09-2017, 17:32
aktualizacja: 07-09-2017, 17:33

Tomasz Łapiński, prezes Ronson Europe, złożył rezygnację z pełnionej funkcji ze skutkiem od 1 grudnia, poinformowała spółka.

Łapiński będzie pełnić swoje obowiązki do 1 grudnia, ale nie wyklucza możliwości skrócenia współpracy ze spółką jeśli pojawi się jego następca.

- Powodem mojej rezygnacji jest decyzja o podjęciu nowych wyzwań zawodowych -  powiedział. - Odchodzę ze Spółki znajdującej się w bardzo dobrej sytuacji finansowej, w roku, który zapowiada się bardzo dobrze pod względem sprzedaży mieszkań, i w którym Spółka planuje ponownie pobić rekord w liczbie mieszkań przekazywanych klientom - dodał.

W skład zarządu Ronson Europe wchodzą obecnie Andrzej Gutowski, dyrektor sprzedaży i marketingu oraz Rami Geris, dyrektor finansowy.

- Pełnią oni, podobnie jak Tomasz Łapiński, funkcje dyrektorów zarządzających A i odpowiadają za bieżącą działalność Ronson Europe - informuje deweloper.
 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu