Prezydent Trump chce zwolnienia szefa CNN

opublikowano: 30-08-2018, 14:50

Prezydent USA Donald Trump zaatakował szefa stacji telewizyjnej CNN Jeffa Zuckera. Przekonuje, że powinien on stracić stanowisko.

Trump oświadczył, że „nienawiść i skrajne uprzedzenie” CNN wobec jego osoby powoduje, że firma ta „nie jest w stanie działać”.

Donald Trump
Zobacz więcej

Donald Trump Fot. Bloomberg

- Mały Jeff Z wykonał straszną robotę, jego ratingi są kiepskie i AT&T powinno go zwolnić aby zachować wiarygodność – napisał Trump na Twitterze.

Trump ma na pieńku z CNN od początku prezydentury. Oskarża stację telewizyjną o nierzetelne informowanie o nim i działaniach Białego Domu.

Prezydent USA stwierdził w kolejnym wpisie, że to co robi CNN robią także w różnym stopniu inne stacje, z czego NBC News uznał za najgorsze w tej grupie.

Wyraził zadowolenie, że szef NBC News Andy Lack może zostać zwolniony za to jak firma podeszła do problemu oskarżeń o molestowanie seksualne niektórych pracowników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Marek Druś, bbc.com

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu