Promuj firmę na targach w Malezji

opublikowano: 14-05-2013, 00:00

Polskie przedsiębiorstwa mogą zaprezentować swoją ofertę podczas jednych z największych targów w Azji. To ostatni dzwonek, aby się zgłosić.

Wydział Promocji, Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Malezji organizuje specjalne stoisko informacyjno-promocyjne podczas międzynarodowych targów przemysłu maszynowego Metaltech, które odbędą się od 21 do 23 maja w Kuala Lumpur. Metaltech to największa międzynarodowa impreza wystawiennicza w Malezji i jedna z największych w regionie Azji Południowo-Wschodniej. Jej tematyka jest bardzo szeroka i obejmuje wyroby przemysłu maszynowego, narzędzia, park maszynowy i technologie obróbki metalu.

Na targach nie zabraknie też przedsiębiorców zajmujących się robotyką, metrologią i oprogramowaniem przemysłowym. Pełny zakres tematyki wystawienniczej i dokładny opis charakterystyki targów jest dostępny na stronie organizatora: http://tradelink.com.my/metaltech/.

W tym roku impreza odbywać się będzie na powierzchni 30 tys. mkw. Uczestnictwo potwierdziło już 1578 wystawców z 36 krajów. Przewidywana liczba zwiedzających (na podstawie danych z poprzednich lat) to 25 tys. osób.

Wyślij materiały

Przedsiębiorcy zainteresowani targami powinni przesłać materiały informacyjno-promocyjne w języku angielskim (ze względu na krótki okres, jaki pozostał do wystawy, zaleca się wysyłkę pocztą kurierską) na adres: Trade & Investment Promotion Office Embassy of the Republic of Poland Po.Box 47, 48 Putra World Trade Centre Suite 6, Level 7 Menara Dato Onn 45, Jalan Tun Ismail, 50480 Kuala Lumpur, Malaysia

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Sylwester Sacharczuk

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu