Promuj firmę w Arabii Saudyjskiej

  • DI
opublikowano: 18-09-2022, 20:00
Play icon
Posłuchaj
Speaker icon
Close icon
Zostań subskrybentem
i słuchaj tego oraz wielu innych artykułów w pb.pl

Przedsiębiorcy z branży medycznej mogą prezentować ofertę swoich produktów i usług podczas targów w Rijadzie.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) zaprasza firmy i start-upy do udziału i nieodpłatnego skorzystania z polskiego stoiska informacyjno-promocyjnego, które zostanie zorganizowane na targach Global Health Exhibition 2022. Odbędą się one od 9 do11 października w Rijadzie w Arabii Saudyjskiej. To jedne z najważniejszych na Bliskim Wschodzie targów wyposażenia i aparatury medycznej.

Polskie firmy będą mogły promować tu swoją ofertę i spotykać się z kontrahentami. Na stoisku PARP umożliwia też wyświetlanie filmów promocyjnych, prezentację materiałów informacyjno-promocyjnych (foldery, ulotki, gadżety). Swoje materiały mogą przesyłać również firmy, których przedstawiciele nie wezmą osobistego udziału w imprezie. PAPR przypomina, że przedsiębiorcy zainteresowani udziałem w wydarzeniu we własnym zakresie pokrywają koszty związane z wizą, dojazdem i zakwaterowaniem. Więcej informacji udziela Agnieszka Promianowska, [email protected]

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane