Prospekt 11 bit studios trafił do KNF

ISBNews
opublikowano: 10-09-2015, 15:08

Prospekt emisyjny 11 bit studios trafił do Komisji Nadzoru Finansowego (KNF). Spółka podtrzymuje plany debiutu na GPW do końca 2015 roku, poinformował prezes Grzegorz Miechowski.

„Dokument trafił do Komisji w czwartek 10 września. Nie planujemy przy okazji przeprowadzki na dużą giełdę emisji nowych akcji. Środki pieniężne, którymi dysponujemy całkowicie zaspokajają nasze potrzeby związane z produkcją kolejnych gier, rozwojem pionu wydawniczego 11 bit launchpad i platformy gamesrepublic.com" – powiedział Miechowski, cytowany w komunikacie.

Na podstawie prospektu do obrotu na rynku regulowanym GPW trafią papiery serii A-E spółki.

Prezes podtrzymał wcześniejsze deklaracje, że celem 11 bit studios jest debiut na głównym parkiecie jeszcze w 2015 r.

„GPW zwiększy prestiż i rozpoznawalność spółki. Zyskamy też dostęp do inwestorów finansowych, którzy z różnych powodów nie mogą inwestować na rynku alternatywnym" – stwierdził Miechowski.

Decyzja o ubieganiu się o wprowadzenie akcji 11 bit studios do obrotu na GPW zapadła na walnym 26 czerwca. Prace nad prospektem emisyjnym prowadzone były przy wsparciu doradców: DM BOŚ, Deloitte Polska i Kancelaria Prof. Marek Wierzbowski i Partnerzy.

11bit Studios to notowany na NewConnect producent gier na platformy stacjonarne i mobilne.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane