Provident chce zatrudnić nawet 1000 osób w Polsce

ISBNews
04-09-2015, 11:04

Provident Polska zamierza zatrudnić do 1000 osób w ramach zespołu doradców współpracujących z firmą, podała spółka.

Zobacz więcej

Marek Wiśniewski

"W związku z dynamicznym rozwojem Provident Polska rozpoczyna ogólnopolską kampanię rekrutacyjną. Nawet 1000 osób może trafić do zespołu doradców współpracujących z firmą. Zgłoszenia przyjmowane są na terenie całego kraju" - czytamy w komunikacie.

"Szczególnie zależy nam na podjęciu współpracy z osobami posiadającymi doświadczenie w aktywnej sprzedaży, pozyskiwaniu i obsłudze klientów oraz umiejętności korzystania z internetu i nowoczesnych technologii" - powiedziała kierownik personalny Provident Polska Aneta Trzcińska, cytowana w komunikacie.

Kampania rekrutacyjna potrwa od 7 września do końca października 2015 roku, podano również.

Provident Polska jest częścią grupy finansowej International Personal Finance (IPF). Firma jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a także – w ramach notowań równoległych – na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W Polsce Provident działa od 1997 roku i jest największą firmą wchodzącą w skład IPF. Firma oferuje pożyczki 2,6 mln klientów w ośmiu krajach europejskich.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy

Puls Biznesu

Handel / Provident chce zatrudnić nawet 1000 osób w Polsce