Przedsiębiorco, bądź godny zaufania

BEATA STELMACH, prezes GE w Polsce i krajach bałtyckich
opublikowano: 10-10-2016, 22:00

KONURS ETYCZNA  FIRMA

GE to ponad 130 lat nieprzerwanej działalności biznesowej. Jesteśmy niezwykle dumni, że w obliczu licznych zmian, do których doszło na przestrzeni tych lat, udało nam się wykształcić spójną w swojej różnorodności i doskonale funkcjonującą firmę.

BEATA STELMACH, prezes GE w Polsce i krajach bałtyckich
Zobacz więcej

BEATA STELMACH, prezes GE w Polsce i krajach bałtyckich ARC

Rok 2016 był dla nas szczególny — jest to pierwszy rok wspólnej działalności po przejęciu przez GE energetycznych aktywów firmy Alstom. Zmierzyliśmy się z wieloma wyzwaniami, których rozwiązanie było możliwie dzięki wdrożonym najwyższym standardom prowadzenia działalności. Wszyscy jesteśmy także naocznymi świadkami rewolucji cyfrowej, która zmienia nasz styl życia i pracy. Tempo, zakres i konsekwencje czwartej rewolucji przemysłowej są bezprecedensowe. Trudno jest nadążyć za tempem zmian i innowacji nawet tym najlepszym i najlepiej poinformowanym. W tak zmiennym środowisku dbamy szczególnie o to, by każda decyzja biznesowa podejmowana była na podstawie naszego kodeksu postępowania, czyli czterech jasnych i prostych wytycznych, które można następująco podsumować: „Bądź uczciwy, fair i godny zaufania w trakcie wszystkich swoich działań i relacji służbowych”.

Z wielką dumą, wspólnie z naszym partnerem, firmą Orlen oraz pod egidą dziennika „Puls Biznesu” z merytorycznym wsparciem PwC otwieramy kolejną — trzecią już — edycję konkursu Etyczna Firma. Przykłady laureatów poprzednich edycji pokazały, że etyczne prowadzenie działalności to kręgosłup każdej dobrej firmy — zarówno działającej w międzynarodowym środowisku, jak i małych rodzinnych przedsiębiorstw. Gorąco zachęcamy do przesyłania zgłoszeń i liczymy, że z każdym rokiem laureatów będzie przybywać. © Ⓟ

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: BEATA STELMACH, prezes GE w Polsce i krajach bałtyckich

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Inne / Przedsiębiorco, bądź godny zaufania