Przedsiębiorczość oczami artysty jest hipsterska

DI
opublikowano: 31-08-2015, 22:00

Mural w Idea Hub na warszawskim Powiślu

Świat idei, kreatywności, współistnienia człowieka z technologią — taka jest tematyka muralu, odsłoniętego w Idea Hub na warszawskim Powiślu, który jest częścią budowanej przez Idea Bank sieci twórczych placówek coworkingowych dla przedsiębiorców.

Mural przedstawia przedsiębiorców jako hipsterów o nieskrępowanych umysłach i artystycznym wyglądzie, poszukujących z jednej strony pomocy i narzędzi, a z drugiej miejsc sprzyjających rozwojowi i aktywności twórczej. Można go podziwiać w wewnętrznym patio, stanowiącym integralną część Idea Hubu. Ma 8 m szerokości i 3 m wysokości. Jego autorem jest Krystian Ścigalski, pseudonim artystyczny „Łajdak”.

Mural wpisuje się w bardzo „designerski” wygląd Idea Hubu na Powiślu — patio jest bardzo kolorowe, wyposażone w kanapy, leżaki, hamaki. W okresie letnim odbywa się tu wiele ciekawych imprez, a wieczorami działa kino letnie.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: DI

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Tematy