Przegląd prasy - 21 marca

Internet Securities
opublikowano: 21-03-2005, 08:43

Przegląd prasy

Przegląd prasy

Puls Biznesu--Enea przymierza się do startu w przetargu na Elektrownię Kozienice wg gazety--Nafta Polska oczekuje w najbliższych dniach odpowiedzi UOKiK, czy może przejąć akcje spółek WSCh od Skarbu Państwa

Rzeczpospolita--Gronicki: Polska ma szanse wprowadzić euro w 2009 r. w efekcie przyjętej w Brukseli reformy paktu euro (Polska będzie mogła odliczać od deficytu koszt OFE aż do 2009 r.)--Belka: 5 maja podam się do dymisji, zapiszę się do Partii Demokratycznej i rozpocznę kampanię na jej rzecz, niezależnie do tego, czy prezydent przyjmie rezygnację--Kaczyński ogłosił, że będzie kandydował w wyborach prezydenckich, PiS przedstawił projekt konstytucji, przewidującej m.in. wzmocnienie prezydenta, likwidację KRRiT i RPP--Ostateczna nazwa Partii Demokratycznej będzie prawdopodobnie brzmiała demokraci.pl--Piechota: Do końca marca powinno nastąpić sfinalizowanie rozmów z AwtoZAZ-em o FSO--Komitet Zarządzający EBI zarekomendował udzielenie Gdańsk Transport Company (GTC) 500 mln euro kredytu na budowę odcinka autostrady A1 Gdańsk - Toruń.

Gazeta Wyborcza--Hausner przedstawił zarys programu, który w kwietniu zostanie przyjęty na kongresie Partii Demokratycznej--Rada nadzorcza PGNiG nie dokonała zmian w składzie zarządu wg gazety--Prezes KGHM poprosił o wycofanie z poniedziałkowego posiedzenia rady nadzorczej punktu o podwyżkach zarobków zarządu

Parkiet--Wasilewska-Trenkner: PKB wzrośnie o 3,5-4,0% w I i II kw. 4,0-5,0% w III kw. br.--Analitycy oczekują, że KBC zmniejszy zaangażowanie w Kredyt Banku o 10 pkt. do 75% pod koniec 2006 r.--Infor zaoferuje na GPW 20-30% akcji w 2006 r. po kilku akwizycjach w 2005 r.

 

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane