Przegląd prasy - 7 lutego

Internet Securities
opublikowano: 07-02-2005, 09:07

Przegląd prasy

Przegląd prasy

Puls Biznesu--Związkowcy z Huty Częstochowa będą domagać się od inwestora gwarancji zatrudnienia do emerytury wg gazety (3)--Rover nadal zainteresowany FSO, ale priorytetem finalizacja joint-venture z chińskim SAIC (8)--Farmacol może wydać ponad 100 mln zł na przejęcie jednego z konkurentów w tym roku (10)--WZ dystrybutora chemii gospodarczej Delko zdecyduje 10 lutego o wejściu na GPW, skąd spółka chce pozyskać 50 mln zł (11)

Rzeczpospolita--NFZ przedstawi w tym tyg. Hausnerowi projekt RUM (A3 sobota)--Szczuka z MinFin: Transakcję wcześniejszego wykupu długu wobec Klubu Paryskiego najlepiej przeprowadzić na koniec marca i września (B7 sobota)--Wraca pomysł stworzenia ugrupowania centrolewicowego pod patronatem prezydenta, rozmowy potrwają do końca marca (A3 poniedziałek)--Zaległe wypłaty w ramach programu SAPARD sięgnęły już 480 mln zł, MinFin i MGiP szukają rozwiązania (B1 poniedziałek)--Nieckarz z RPP: Zmiana nastawienia na neutralne będzie możliwa w I kw. (B2 poniedziałek)--GfK Polonia: 1/3 Polaków ma co najmniej 1 kartę płatniczą (B2 poniedziałek)--Hurtownia Farmaceutyczna Hurtab rozważa wejście na GPW jesienią br. (B3 poniedziałek)--Radio Plus wybierze w poniedziałek 1 z 3 chętnych na inwestora do dalszych rozmów (B4 poniedziałek)--Multimedia Polska chce wejść na GPW pod koniec 2005 r. (B5 poniedziałek)

Gazeta Wyborcza--Rada nadzorcza KGHM ma w poniedziałek podwoić pensje członkom zarządu wg gazety (1 poniedziałek)--CBOS: Blisko 40% ankietowanych uważa, że prywatyzacja jest niekorzystna dla gospodarki (31 poniedziałek)--Isuzu Motors zwolni 350 osób z fabryki w Tychach w połowie roku (32 poniedziałek)--Liczba użytkowników telefonii komórkowej wzrosła w 2004 r. o blisko 5,4 mln (35 poniedziałek)

Parkiet--Warta sprzedała w czwartek i piątek 0,56% akcji PKN Orlen po 38,80 zł szt. (1) --Spółka IT Qumak-Sekom potrzebuje 30 mln zł na przejęcia, być może pozyska je z GPW (4)--Grupa Lotos chce wysłać prospekt do KPWiG do końca marca i być gotowa do debiutu na GPW w czerwcu; debiut najdalej we wrześniu (5)--W poniedziałek będzie wznowiony arbitraż oraz wydana decyzja KNUiFE w sprawie PZU wg gazety (7)

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Internet Securities

Polecane