Przegląd resortów: premier spotkał się Zytą Gilowską

opublikowano: 15-01-2007, 13:45

W ramach przeglądu resortów, w poniedziałek po południu, premier Jarosław Kaczyński spotkał się z wicepremier Zytą Gilowską.

W ramach przeglądu resortów, w poniedziałek po południu, premier Jarosław Kaczyński spotkał się z wicepremier ministrem finansów Zytą Gilowską.

W ramach przeglądu premier rozmawiał już z większością ministrów.

Z pozostałymi szefami resortów: pracy - Anną Kalatą, skarbu - Wojciechem Jasińskim, środowiska - Janem Szyszko, Sprawiedliwości - Zbigniewem Ziobro oraz wicepremierem i ministrem rolnictwa - Andrzejem Lepperem premier spotka się w tym tygodniu.

Z kolei przyszły tydzień będzie poświecony na podsumowanie przeglądu i sformułowanie końcowych wniosków - zalecenia dla poszczególnych ministrów i wnioski personalne.

Szef komitetu stałego Rady Ministrów Przemysław Gosiewski powtórzył w poniedziałek w rozmowie z dziennikarzami, że w wyniku przeglądu z rządu może odejść 1-2 ministrów. (DI, PAP)

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Polecane