Prześlij swoją opinię Brukseli

Magdalena Krukowska
opublikowano: 26-10-2004, 00:00

Komisja Europejska do 29 października czeka na opinie dotyczące wdrażania w Polsce Europejskiej Karty Małych Firm. Raport na temat przygotowało Ministerstwo Gospodarki i Pracy. Wszystkie firmy oraz organizacje skupiające przedsiębiorców mogą wysyłać swoje komentarze na temat jego zawartości bezpośrednio do Dyrekcji Generalnej ds. Przedsiębiorstw. Komisja Europejska weźmie je pod uwagę przy przygotowywaniu kolejnego rocznego raportu na temat stanu wdrożenia karty w państwach unijnych. Opinie będą również opublikowane na stronie internetowej komisji.

Europejską Kartę Małych Przedsiębiorstw przyjęto w 2000 roku. Zobowiązuje ona kraje członkowskie i Komisję Europejską do aktywnego wspierania małych firm. W 2004 roku priorytetami miała być edukacja na rzecz zwiększenia przedsiębiorczości oraz bardziej przyjazne regulacje prawne i rozwój kwalifikacji pracowników.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Magdalena Krukowska

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Firmy / Prześlij swoją opinię Brukseli