Przeszkol się i pokaż inwestorom

MBE
opublikowano: 16-05-2012, 00:00

Firmy, które niedawno zadebiutowały na rynku, i autorzy ciekawych pomysłów mogą wziąć udział w szkoleniach i konkursie.

Agencja Rozwoju Pomorza (ARP) organizuje szkolenia pod hasłem „Napisz swój biznesplan i pozyskaj kapitał od inwestora”. Adresowane są do przedsiębiorców i osób, które mają pomysł na biznes. Najbliższe odbędzie się w dniach 22-23 maja, zgłoszenia przyjmowane są do 21 maja. Spotkanie zostanie zorganizowane w Gdańsku, w siedzibie ARP (ul. Arkońska 6, budynek A3, sala 005). Organizatorzy zaznaczają, że pierwszeństwo wzięcia udziału w szkoleniu będą miały osoby lub firmy, które mają pomysły na biznes i zamieściły je na platformie www.inwestornia.pl.

ARP organizuje szkolenia w związku z rekrutacją do konkursu „Od pomysłu do biznesu — napisz biznesplan z Inwestornią”. Mogą wziąć w nim udział przedsiębiorstwa we wczesnej fazie rozwoju (do 2-3 lat funkcjonowania na rynku) oraz osoby fizyczne. Zgłaszane pomysły muszą być innowacyjne, czyli takie, które wprowadzają nową lub unowocześnioną usługę lub produkt. Autorzy najciekawszych projektów zaprezentująsię przed prywatnymi inwestorami, aniołami biznesu oraz przedstawicielami funduszy zalążkowych i kapitałowych.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wypełnić formularz i stworzyć profil pomysłodawcy na stronie inwestornia.pl oraz dodać pomysł do „Bazy pomysłów”. Następnie w generatorze biznesplanów trzeba napisać biznesplan online oraz przesłać formularz wraz z biznesplanem w wersji elektronicznej na adres: inwestornia@arp.gda.pl lub dostarczyć na nośniku CD lub DVD bezpośrednio do siedziby ARP. Do finałowego etapu konkursu zakwalifikowanych zostanie dziesięć pomysłów.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: MBE

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu