Przeżyj bez inkubatora

[ANB]
opublikowano: 19-03-2012, 00:00

Konferencja

Jakie szanse przetrwania mają firmy po wyjściu z „inkubatora” — to główny temat najbliższej konferencji „Start-upy — inwestycja i co dalej?”.

Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan 29 marca w Warszawie organizuje spotkanie młodych przedsiębiorców, start-upów i inwestorów zainteresowanych wspieraniem innowacyjnych koncepcji biznesowych z branży IT, obszaru ICT i multimediów. W tym gronie zostaną przedyskutowane możliwości i strategie rozwoju młodych firm, również po zakończeniu okresu inkubowania i wejściu w kolejną fazę działalności.

Uczestnicy konferencji skoncentrują się też na innowacyjnych rozwiązaniach, które pozwalają przedsiębiorcom przetrwać nawet w czasach spowolnienia gospodarczego. Kluczowym czynnikiem rozwoju firmy jest bowiem umiejętność szybkiego dostosowywania się do nowych warunków rynkowych.

Podczas konferencji „Start-upy — inwestycja i co dalej?” prelegenci poszukają odpowiedzi na pytania: co jest kluczem do sukcesu innowacyjnego start-upu, jak budować wartość firmy i jak uczyć się na błędach innych młodych przedsiębiorców. Zaprezentowane zostaną też dobre praktyki firm z portfela Inkubatora Przedsiębiorczości Media 3.0 i Lewiatan Business Angels.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: [ANB]

Polecane