Przychody GK Gino Rossi wzrosły w lipcu

ISBNews
opublikowano: 04-08-2015, 16:28

Przychody ze sprzedaży grupy Gino Rossi wyniosły 19,1 mln zł w lipcu br. i były wyższe o 2% niż rok wcześniej, poinformowała spółka. Po siedmiu miesiącach tego roku sprzedaż grupy wzrosła o 10% r/r do 147,2 mln zł.

Sprzedaż spółki Gino Rossi (łącznie detaliczna i hurtowa) wyniosła 12,2 mln zł w lipcu i była o 6% wyższa niż rok wcześniej. Sprzedaż detaliczna Gino Rossi wzrosła o 5% r/r do 9,2 mln zł, natomiast sprzedaż hurtowa wzrosła o 8% r/r do 3,0 mln zł w lipcu.

W okresie styczeń-lipiec sprzedaż spółki Gino Rossi wyniosła 90,9 mln zł i była wyższa o 7% w skali roku. Sprzedaż detaliczna wyniosła 68,4 mln zł i była wyższa o 7% r/r, zaś sprzedaż hurtowa po siedmiu miesiącach tego roku zwiększyła się o 9% r/r do 22,5 mln zł.

Sprzedaż spółki Simple, realizowana wyłącznie w salonach własnych i do salonów franczyzowych, wyniosła 6,9 mln zł, tj. spadła o 5% w porównaniu do wyniku z lipca 2014 roku. W okresie styczeń-lipiec sprzedaż zwiększyła się o 13% r/r do 56,3 mln zł.

Gino Rossi zarządza markami modowymi: Gino Rossi i Simple Creative Products. Spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie od 2006 r.

 

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: ISBNews

Być może zainteresuje Cię też:

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Puls Inwestora / Wyniki spółek / Przychody GK Gino Rossi wzrosły w lipcu