PSL przedstawił propozycje pomocy przedsiębiorcom

Polska Agencja Prasowa SA
30-03-2006, 14:52

Obniżenie kosztów kredytu, zwiększenie jego dostępności, wprowadzenie pewności umów z bankami, uproszczenie przepisów w zakresie wykorzystania funduszy unijnych, równoprawność stron w sporach administracja-przedsiębiorca - to niektóre pomysły PSL, które mają pomóc w działalności polskim przedsiębiorcom.

Obniżenie kosztów kredytu, zwiększenie jego dostępności, wprowadzenie pewności umów z bankami, uproszczenie przepisów w zakresie wykorzystania funduszy unijnych, równoprawność stron w sporach administracja-przedsiębiorca - to niektóre pomysły PSL, które mają pomóc w działalności polskim przedsiębiorcom.

W komunikacie przekazanym w czwartek PAP, PSL opowiada się też za ograniczeniem biurokracji w sporach przedsiębiorców z administracją, zapewnieniem bezpieczeństwa majątkowego i osobistego przedsiębiorcom w sporach gospodarczych.

PSL proponuje także rozbudowę systemu samozatrudnienia i wprowadzenie programu odbudowy rzemiosła i usług materialnych. Według Stronnictwa, prywatyzację przeprowadzać należy wyłącznie na rzecz kapitału krajowego - prywatnego, komunalnego i społecznego, spółdzielczego i korporacyjnego.

Stronnictwo chce stosować "patriotyzm gospodarczy" - czyli wspierać pomnażanie polskiego kapitału, chronić polską własność, zachować własność ziemi, domów i mieszkań, banków, infrastruktury, lasów i bogactw naturalnych.

© ℗
Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami „Regulaminu korzystania z artykułów prasowych” i po wcześniejszym uiszczeniu należności, zgodnie z cennikiem.

Podpis: Polska Agencja Prasowa SA

Polecane

Inspiracje Pulsu Biznesu

Puls Biznesu

Nieruchomości / PSL przedstawił propozycje pomocy przedsiębiorcom